دوره MBA

دوره MBA دانشگاه علامه طباطبایی:

دوره MBA دانشگاه علامه طباطبایی

دوره MBA دانشگاه علامه طباطبایی

 

دوره MBA دانشگاه علامه طباطبایی

دانشگاه علامه طباطبایی با بیش از ۳۳ سال تجربه اقدام به برگزاری دوره MBA یک ساله به منظور آموختن علم نوین مدیریت توسط اساتید برند دانشگاه به صورت کاربردی به مدیران و کارآفرینان و دانشجویان و اعطای مدرک معتبر بین المللی با قیمتی تقریبا نصف دانشگاه های دیگر نموده است.

 پیش نیاز های شرکت در دوره MBA :

داشتن حداقل مدرک کارشناسی یا داشتن دیپلم با ۱۰سال سابقه اجرایی.

 مدیران و کارآفرینان برای اینکه به علم روز مدیریت به صورت کاربردی مسلط بشوند می توانند در دوره های MBA که به صورت یک ساله برگزار می گردد شرکت کنند.

دوره MBA

شما عزیزان می توانید برای ثبت نام در این دوره ها در صورت تمایل ابتدا با مشاورین ما تماس گرفته و پس از مشاوره با حضور در دفتر  دانشگاه علامه طباطبایی که در سایت قید شده است حضور پیدا کنید.

لازم بذکر می باشد که این دوره ها با حضور اساتید برتر مدیریت که اساتید بزرگ دانشگاه علامه طباطبایی می باشند برگزار خواهد شد و پس از اتمام  گذراندن این دوره ها مدرک قابل استعلام و قابل ترجمه دانشگاه علامه طباطبایی به آن ها اعطا خواهد شد.

هزینه این دوره ها نسبت به دانشگاه های دیگر که این دوره ها را ارائه می دهند بسیار پایین تر و کمتر از دیگر دانشگاه ها می باشد.

دوره مدیریت ارشد کسب و کار دوره MBA مدت دوره : دوره فوق شامل ۳۰۰ ساعت آموزشی  است روزهای: پنجشنبه و جمعه ساعت: ۸:۳۰ صبح الی ۱۷ مدت: ۵ ترم یکساله.

 

 مکان ثبت نام: توانیر، نظامی گنجوی، پردیس تحصیلات تکمیلی دانشگاه علامه طباطبایی. قابل ذکر است که در پایان دوره گواهینامه دانشگاه علامه طباطبائی به شرکت کنندگان اعطا می شود.

 

دروس MBA دانشگاه علامه طباطبایی

دوره مدیریت ارشد کسب و کار MBA مدت دوره : دوره فوق شامل ۳۰۰ ساعت آموزشی  است روزهای: پنجشنبه و جمعه ساعت: ۸:۳۰ صبح الی ۱۷ مدت: ۵ ترم یکساله.