دوره MBA

دوره MBA دانشگاه شهید بهشتی:

دوره MBA دانشگاه علامه طباطبایی

دوره MBA مدیریت پیشرفته کسب و کار ورزشی دانشگاه شهید بهشتی

 

دوره MBA دانشگاه شهید بهشتی

دانشگاه شهید بهشتی با بیش از چندین سال تجربه در زمینه آموزش مهارت مدیریت و مبانی ورزشی برای اولین بار اقدام به برگزاری دوره MBA مدیریت پیشرفته کسب و کار ورزشی یک ساله به صورت کاربردی به منظور آموختن علم نوین مدیریت کسب و کار ورزشی توسط اساتید برجسته و مورد تایید دانشگاه شهید بهشتی، مدیران اجرائی با سابقه ورزشی وکارآفرینان برتردر حوزه ورزش برای علاقه مندان، دانشجویان ومدیران در زمینه کسب وکار ورزشی و اعطای گواهینامه دارای مهر، هولوگرام، قابل استعلام و با قیمتی مناسب نموده است.

 پیش نیاز های شرکت در دوره MBA مدیریت پیشرفته کسب و کار ورزشی :

داشتن حداقل مدرک کارشناسی و یا مدرک دیپلم به همراه ۱۰ سال سابقه اجرائی در زمینه مربوطه.

 مدیران و کارآفرینان در حوزه ورزش برای اینکه به علم روز مدیریت به صورت کاربردی مسلط بشوند می توانند در دوره MBA ورزشی که به صورت یک ساله برگزار می گردد شرکت کنند.

دوره MBA

شما عزیزان می توانید برای ثبت نام در این دوره ها در صورت تمایل ابتدا با مشاورین ما تماس گرفته و بعد از حضور در دفتر دانشگاه شهید بهشتی که در سایت قید شده است اقدام نمایید.

لازم به ذکر است که این دوره ها با حضور اساتید برتر و مورد تایید دانشگاه شهید بهشتی برگزارخواهد شد و پس ازگذراندن و به اتمام رساندن این دوره مدرک رسمی ودارای مهر، هولوگرام،  قابل استعلام و ترجمه از سوی دانشگاه شهید بهشتی به دانش پذیران اعطا خواهد شد.

هزینه این دوره ها با توجه به کیفیت، امکانات،  طول مدت دوره و اعتبار دانشگاه شهید بهشتی بسیار مناسب می باشد.

دوره مدیریت پیشرفته کسب و کار دوره MBA مدیریت پیشرفته کسب و کار ورزشی مدت دوره : دوره فوق شامل ۳۰۰ ساعت آموزشی  است روز: پنجشنبه : ۹ صبح الی ۱۷ مدت: ۵ ترم یکساله.

 

 مکان ثبت نام: تهران، بزرگراه شهید چمران، خیابان یمن،میدان شهید شهریاری، بلوار دانشجو

. لازم به ذکر است که در پایان دوره آموزشی گواهینامه معتبر دارای مهر، هولوگرام و قابل استعلام به دانش پذیران اعطا می شود.

دروس دوره MBA:

 

دروس MBA دانشگاه شهید بهشتی

دروس MBA دانشگاه شهید بهشتی

دوره مدیریت پیشرفته کسب و کار MBA مدت دوره : دوره فوق شامل ۳۰۰ ساعت آموزشی  است روز: پنجشنبه ساعت: ۹ صبح الی ۱۷ مدت: ۵ ترم یکساله.