دوره DBA دانشگاه علامه طباطبایی:

دوره MBA دانشگاه علامه طباطبایی

دوره DBA دانشگاه علامه طباطبایی

 

دوره MBA دانشگاه علامه طباطباییدانشگاه علامه طباطبایی با بیش از ۳۳ سال تجربه اقدام به برگزاری دوره DBA یک ساله به منظور آموختن علم نوین مدیریت توسط اساتید برند دانشگاه به صورت کاربردی به مدیران و کارآفرینان و دانشجویان و اعطای مدرک معتبر بین المللی با قیمتی تقریبا نصف دانشگاه های دیگر نموده است.

 پیش نیاز های شرکت در دوره های DBA:

۱- مدرک فوق لیسانس لیسانس
۲- داشتن سابقه مدیریتی
۳- قبولی در مصاحبه

 مدیران و کارآفرینان برای اینکه به علم روز مدیریت به صورت کاربردی مسلط بشوند می توانند در دوره DBA که به صورت یک ساله برگزار می گردد شرکت کنند.

 

دوره مدیریت ارشد کسب و کار DBA مدت دوره : دوره فوق شامل ۴۰۰ ساعت آموزشی که ۳۶۰ ساعت آن نظری و ۴۰ ساعت پروژه است روزهای: پنجشنبه و جمعه ساعت: ۹ صبح الی ۱۸ مدت: ۵ ترم یکساله.

 

شما عزیزان می توانید برای ثبت نام در این دوره ها در صورت تمایل ابتدا با مشاورین ما تماس گرفته و پس از مشاوره با حضور در دفتر مشاوره دانشگاه علامه طباطبایی که در سایت قید شده است حضور پیدا کنید تا با مزایایی همچون تخفیف ویژه و همچنین معرفی نامه ثبت نام برای دانشگاه علامه طباطبایی برخوردار شوید.

لازم بذکر می باشد که این دوره ها با حضور اساتید برتر مدیریت که اساتید دانشگاه علامه طباطبایی می باشند برگزار خواهد شد و پس از اتمام  این دوره ها مدرک قابل استعلام و قابل ترجمه دانشگاه علامه طباطبایی به آن ها اعطا خواهد شد.

هزینه این دوره ها نسبت به دانشگاه های دیگر که این دوره ها را ارائه می دهند تقریبا یک دوم دیگر دانشگاه ها می باشد.

 مکان ثبت نام: فلکه اول صادقیه، ابتدای ستارخان، روبروی سامسونگ، پلاک ۱۱۹۰، طبقه ٢  قابل ذکر است که در پایان دوره گواهینامه دانشگاه علامه طباطبائی به شرکت کنندگان اعطا می شود.

 

دروس دوره DBA دانشگاه علامه طباطبایی