دوره DBA دانشگاه شهید بهشتی:

دوره DBA دانشگاه علامه طباطبایی

دوره DBA مدیریت عالی کسب و کار ورزشی دانشگاه شهید بهشتی

 

دوره MBA دانشگاه شهید بهشتیدانشگاه شهید بهشتی با بیش از چندین سال تجربه در زمینه آموزش مهارت مدیریت و مبانی ورزشی برای اولین بار اقدام به برگزاری دوره DBA مدیریت عالی کسب وکار ورزشی به صورت کاربردی به منظور آموختن علم نوین مدیریت کسب و کار ورزشی توسط اساتید برجسته و مورد تایید دانشگاه شهید بهشتی، مدیران اجرائی با سابقه ورزشی وکارآفرینان برتردر حوزه ورزش برای علاقه مندان، دانشجویان ومدیران در زمینه کسب وکار ورزشی و اعطای گواهینامه دارای مهر، هولوگرام، قابل استعلام و با قیمتی مناسب نموده است.

 پیش نیاز های شرکت در دوره های DBA مدیریت عالی کسب و کار ورزشی:

داشتن حداقل مدرک کارشناسی ارشدیا MBA ویا کارشناسی به همراه ۱۰ سال سابقه اجرائی در زمینه مربوطه.

 مدیران و کارآفرینان حوزه ورزش برای اینکه به علم روز مدیریت به صورت کاربردی مسلط بشوند می توانند در دوره DBA ورزشی که به صورت یک ساله برگزار می گردد شرکت کنند.

 

دوره مدیریت ارشد کسب و کار ورزشی DBA مدت دوره : دوره فوق شامل ۳۰۰ ساعت آموزشی روزهای: پنجشنبه : ساعت ۹ صبح الی ۱۷ مدت: ۵ ترم یکساله.

 

شما عزیزان می توانید برای ثبت نام در این دوره ها در صورت تمایل ابتدا با مشاورین ما تماس گرفته و پس از مشاوره با حضور در دفتر  دانشگاه شهید بهشتی که در سایت قید شده است اقدام نمایید.

لازم به ذکر است که این دوره ها با حضور اساتید برجسته و مورد تایید دانشگاه شهید بهشتی و مدیران با سابقه اجرائی ورزشی وکار آفرینان برتر در حوزه ورزش برگزارخواهد شد و پس ازگذراندن و به اتمام رساندن این دوره مدرک رسمی ودارای مهر، هولوگرام، قابل استعلام و ترجمه از سوی دانشگاه شهید بهشتی به دانش پذیران اعطا خواهد شد.

هزینه این دوره ها با توجه به کیفیت، امکانات، طول مدت دوره و اعتبار دانشگاه شهید بهشتی بسیار مناسب می باشد.

 مکان ثبت نام: تهران، بزرگراه شهید چمران، خیابان یمن،میدان شهید شهریاری، بلوار دانشجو. قابل ذکر است که در پایان دوره  گواهینامه معتبر دارای مهر، هولوگرام و قابل استعلام به دانش پذیران اعطا می شود.

دروس دوره DBA:

 

دروس دور DBA دانشگاه شهید بهشتیدروس دور DBA دانشگاه شهید بهشتی